BOLL PODKŁAD ANTYKOROZYJNY SPRAY 500ML

25,20 zł
Brutto
001408 BOLL
Dostępny

BOLL PODKŁAD ANTYKOROZYJNY SPRAY

500 ML - kolor czerwony

Farba podkładowa służąca do przygotowania podłoża i długotrwałej ochrony antykorozyjnej elementów karoserii samochodowej. Głównie stosowana jest w pracach lakierniczych, ale znajduje również zastosowanie w przemyśle lub budownictwie. Tworzy gładką ochronną powłokę wysoce odporną na ścieranie, działanie wody, także słonej, benzyny i większości agresywnych chemikaliów. Odporna na korozję wg DIN 50021 i wpływ wysokich temperatur (krótkookresowo nawet do +140°C w warunkach suchych oraz +80°C w warunkach wilgotnych).

.

Sposób użycia:

Dokładnie oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte farbą.

Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. Podczas malowania trzymać pojemnik w odległości 15-20 cm od powierzchni pokrywanej. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty.

Po ok. 20 minutach powierzchnia jest pyłosucha (w temperaturze 20°C). Całkowity czas schnięcia: 24 godziny. Po tym czasie powierzchnia może być lakierowana (zaleca się przeprowadzenie próby). Nie należy pokrywać szpachlówkami poliestrowymi.

Właściwości fizyczne:

  • kolor: czerwony
  • gęstość (w 20°C): ok. 0,82 g/cm3
  • temperatura zapłonu: 200°C
  • rozpuszczalność: w wodzie – w nieznacznym stopniu; w rozpuszcz. organicznych – 77,3% 

Podobne produkty

139 innych produktów w tej samej kategorii