DSC09296(2).JPG

Hurtownia BICAR s.c. powstała w 2011 roku jako kontynuacja rozpoczętej działalności gospodarczej w 2005r. Wcześniej nabyte doświadczenie w sprzedaży zarówno stacjonarnej jak i internetowej połączone z zapałem młodych i kompetentnych ludzi zapewnia najefektywniejsze i innowacyjne rozwiązania, mają na celu spełnienie wymagań klienta. Firmę BICAR s.c. tworzy dwóch wspólników, Marta i Krzysztof Gołosko. Właściciele prowadzą własne działalności gospodarcze, które zostały wpisane do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Białegostoku.

Firma BICAR to specjalistyczny sklep części oryginalnych i zamiennych do samochodów marki Ford. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą części do Forda w Białymstoku. W swojej ofercie posiadamy zarówno części oryginalne sygnowane znakiem Ford oraz Motorcraft oraz tańsze zamienniki renomowanych producentów. Wciąż staramy się uzupełnić nasz asortyment o nowe pozycje, jeśli jednak nie znaleźliście Państwo poszukiwanej części do swego modelu Forda bardzo prosimy o wysłanie zapytania podając numer nadwozia VIN, a z całą przyjemnością poszukamy brakującego asortymentu.

Od początku istnienia firma była ukierunkowana na sprzedaż części do samochodów Ford.

Wykwalifikowany personel z kilku, a nawet kilkunastoletnim stażem w naszej firmie gwarantuje klientom profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w doborze odpowiednich części, oryginalnych lub wysokiej jakości sprawdzonych zamienników.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z warsztatami i serwisami dały nam dużą wiedzę na temat zalet i wad samochodów marki Ford. Nasi klienci mogą liczyć na wiele cennych porad i wskazówek jak radzić sobie z usterkami występującymi w poszczególnych modelach Forda.

Ceny widoczne w sklepie www.bicar.pl są cenami internetowymi, obowiązują tylko i wyłącznie przy zamówieniu złożonym za pośrednictwem tego sklepu. Oczywiście możliwy jest odbiór zamówionego towaru osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Ceny w sklepie stacjonarnym mogą zdecydowanie się różnić od tych widocznych w sklepie on-line. Zachęcamy więc zdecydowanie do składania zamówień poprzez sklep www.bicar.pl

BICAR sc
ul. Boczna 2c
(wjazd od ul. Sosabowskiego - obok stacji SHELL)
15-181 Białystok
NIP 966-205-67-31
REGON 200418118

Nr rachunku bankowego
PKO BP 43 1020 1332 0000 1902 0710 1126

tel.jpgtel (85) 661 01 12
kom 508 131 733

e-mail.jpgbiuro@bicar.pl
zam@bicar.pl

open.jpgpn - pt 8:00-17:00
sobota 9:00-13:00

24h.jpgZakupy poprzez www.bicar.pl możesz składać 24h/7dni. Natomiast jego realizacją zajmiemy się w godzinach pracy.