OLEJ SILNIKOWY FORD CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL D A5 0W30 5L

166,00 zł
(Brutto)
Dostępność: towar dostępny
Nr kat.: 157C37
Ilość

Olej Ford Castrol Magnatec Professional D 0W-30 są jedynymi olejami rekomendowanymi przez Forda. Ford stosował je przy konstruowaniu swoich silników. Samochody Ford i oleje Ford Castrol Magnatec Professional to produkty stworzone dla siebie.
Jednym z produktów najnowszej wspólnie z Fordem stworzonej gamy jest olej silnikowy Ford Castrol Magnatec Professional D 0W-30. To olej, który został opracowany, aby spełnić najnowszą specyfikację Forda WSS-M2C950-A dla silników Transit produkowanych od 2015 roku.
Chronią od momentu przekręcenia kluczyka
Są to w pełni syntetyczne, paliwooszczędne oleje silnikowe opracowane do stosowania w nowoczesnych konstrukcjach silników wysokoprężnych diesla. Technologia Inteligentnych Molekuł zapewnia stałą ochronę najważniejszych elementów silnika już od momentu przekręcenia kluczyka. Dzięki temu znakomicie ogranicza zużycie podczas rozruchu i rozgrzewania silnika.
Lepsza ochrona przeciwzużyciowa zapewnia wydłużoną trwałość, swobodną pracę silnika i maksymalną oszczędność paliwa. Testowane w silnikach Forda na dystansie do 60.000 km, Inteligentne Molekuły Castrol Magnatec, które przywierają do powierzchni silnika jak magnes, zapewniają jego stałą ochronę od momentu przekręcenia kluczyka.
Zalety i korzyści:
Dzięki technologii Inteligentnych Molekuł utrzymuje film olejowy na najważniejszych elementach silnika
Najlepsza ochrona silników marki Ford
Stała ochrona od momentu przekręcenia kluczyka
Zmniejszenie zużycia podczas rozruchu oraz rozgrzewania się silnika
Przedłużenie żywotności silników dzięki właściwościom LongLife
Zielone zabarwienie oraz podwójna filtracja jest gwarancją profesjonalnej jakości.
Specyfikacje i normy:
Ford Castrol Magnatec Professional D 0W-30
WSS-M2C950-A

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję