OLEJ SILNIKOWY FORD CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL A5 5W30 5L

139,00 zł
(Brutto)
Dostępność: towar dostępny
Nr kat.: 913-D.5L
Ilość

Olej Ford Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 są jedynymi olejami rekomendowanymi przez Forda. Ford stosował je przy konstruowaniu swoich silników. Samochody Ford i oleje Ford Castrol Magnatec Professional to produkty stworzone dla siebie.
Jednym z produktów najnowszej wspólnie z Fordem stworzonej gamy jest olej silnikowy Ford Castrol Magnatec Professional A5 5W-30. To olej, który został opracowany, aby spełnić najnowszą specyfikację Forda 913-D dla silników Transit produkowanych od 2012 roku.
Chronią od momentu przekręcenia kluczyka
Są to w pełni syntetyczne, paliwooszczędne oleje silnikowe opracowane do stosowania w nowoczesnych konstrukcjach silników benzynowych i wysokoprężnych. Technologia Inteligentnych Molekuł zapewnia stałą ochronę najważniejszych elementów silnika już od momentu przekręcenia kluczyka. Dzięki temu znakomicie ogranicza zużycie podczas rozruchu i rozgrzewania silnika.
Przekracza wymagania specyfikacji
Olej Ford Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 testowany był w silnikach Forda i około 10-krotnie przekroczył wymagania normy Ford WSS-M2C913-C. Spełnia wymagania najnowszej specyfikacji Ford WSS -M2C913-D. Nawet w trzykrotnie wydłużonym teście* (do 60.000 km) olej Ford Castrol Magnatec Professional A5 5W-30 nadal znacząco przekraczał wymagania normy Forda.
Lepsza ochrona przeciwzużyciowa zapewnia wydłużoną trwałość, swobodną pracę silnika i maksymalną oszczędność paliwa. Testowane w silnikach Forda na dystansie do 60.000 km, Inteligentne Molekuły Castrol Magnatec, które przywierają do powierzchni silnika jak magnes, zapewniają jego stałą ochronę od momentu przekręcenia kluczyka.
Zalety i korzyści:
Dzięki technologii Inteligentnych Molekuł utrzymuje film olejowy na najważniejszych elementach silnika
Najlepsza ochrona silników marki Ford
Stała ochrona od momentu przekręcenia kluczyka
Zmniejszenie zużycia podczas rozruchu oraz rozgrzewania się silnika
Przedłużenie żywotności silników dzięki właściwościom LongLife
Zielone zabarwienie oraz podwójna filtracja jest gwarancją profesjonalnej jakości.
Specyfikacje i normy:
Ford Castrol Magnatec Professional A5 5W-30
151FF5
15534F
ACEA A1/B1, A5/B5
API SM/CF
ILSAC GF-4
Meets Ford WSS-M2C-913-D

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję