PAS BEZPIECZE?STWA DLA DZIECI

82,00 zł
(Brutto)
Dostępność: towar dostępny
Nr kat.: SMART KID BELT
Ilość

Smart Kid Belt - czym jest?
Smart Kid Belt to urządzenie, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci. Zostało skonstruowane przez ludzi, którzy od 20 lat pracują w branży. Dzięki ich doświadczeniu i determinacji, powstał produkt, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci z grup 2 i 3 (rekomendujemy od 5-12 lat, 15-36kg). Smart Kid Belt zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Jego montaż jest łatwy i szybki, a cena odpowiednia na każdą kieszeń. Pasuje do każdego modelu samochodu.
Smart Kid Belt:
zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego,
płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka
montaż jest łatwy i szybki, a cena odpowiednia na każdą kieszeń
pasuje do każdego modelu samochodu
waga: 120 gram
idealnie sprawdzi się w taksówce i na wycieczce szkolnej
możesz go trzymać w każdym samochodzie, plecaku czy torebce
Dużo wolnego miejsca:
Trójka dzieci na tylnej kanapie ze Smart Kid Belt przestaje być problemem, a staje się świetną zabawą całej rodziny. Możesz podróżować z trójką dzieci gdziekolwiek chcesz bez żadnych utrudnień.
Jak założyć Smart Kid Belt?
1. Zapnij dolną klamrę
Posadź swoje dziecko na kanapie samochodowej, usadź je tak by opierało się plecami o oparcie. Następnie zapnij samochodowy pas bezpieczeństwa. Teraz wepnij dolną klamrę Smart Kid Belt w pas samochodowy. Zrób to jak najniżej, najlepiej w miejscu, gdzie dolna część pasa wychodzi spod kanapy i zaczyna przechodzić obok ud dziecka. Wpięcie dolnej klamry Smart Kid Belt w pas bezpieczeństwa, dopasowuje jego długość na odcinku lędźwiowym!
2. Ustaw długość urządzenia
Po wpięciu pasa w dolną klamrę, dopasuj długość Smart Kid Belt do wzrostu dziecka. Urządzenie Smart Kid Belt daje rodzicom możliwość bardzo dokładnego dopasowania go do wzrostu pociechy. Wykorzystaj to i ustaw urządzenie tak, by po rozwinięciu go, górna klamra była na wysokości 5cm (trzy palce) powyżej ramienia. Dzięki możliwości dopasowania Smart Kid Belt do wzrostu dziecka, urządzenie będzie rosło razem z nim. Jeden pas wystarczy Wam na wiele lat!
3. Zapnij górną klamrę
Po ustawieniu długości urządzenia Smart Kid Belt i upewnieniu się, że jego górna klamra jest na wysokości 5 cm powyżej ramion, wepnij ją w górną część pasa samochodowego. Pamiętaj, żeby wpiąć klamrę tak, by górny pas samochodowy przechodził między ramieniem, a szyją dziecka. Dzięki wpięciu górnej klamry Smart Kid Belt, odcinek obojczykowy pasa samochodowego, będzie dobrze chronił dziecko.
Homologacja:
Smart Kid Belt posiada homologację ECE E20 44R-04 4013 z dnia 11.07.2017 wydaną przez Transportowy Dozór Techniczny na podstawie badań Przemysłowego Instytutu Motoryzacji PIMOT. Każdy egzemplarz posiada kopię homologacji.
Specyfikacja techniczna:
Rodzaj produktu: pasy przytrzymujące
Kolor: czarny
Limit wagowy: 15-36 kg
Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję